Ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na uczniaw SP Rakołupy

     

    


W dniu 26 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia. W uroczystościach udział wzięli: Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego, Pani Anna Kowal Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rakołupach, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość w Szkole Podstawowej w Rakołupach rozpoczęła się złożeniem przez uczniów, kwiatów pod popiersiem gen. Władysława Sikorskiego, a następnie pierwszoklasiści zaprezentowali się w części artystycznej, przygotowanej pod opieką wychowawczyni Pani Karoliny Rymarskiej.

Następnie pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki i dbać o dobre imię szkoły.

Następnie głos zabrała Pani Agnieszka Raczyńska, która życzyła uczniom samych bardzo dobrych ocen i oby obowiązek chodzenia do szkoły spełniany był z przyjemnością. W dalszej części spotkania Prezes wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Jak co roku dla pierwszoklasistów upominki przygotowali również starsi koledzy i koleżanki.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Rakołupach zostali:
            - Kudyba Karol
            - Nitrebski Krystian

Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, a czas, który spędzą w szkole był miły i radosny oraz owocny w wiedzę.


          

  oprac. Bernadetta Tarlecka - Pelcel

 

Strona główna