Ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia w SP Sielec

 

   


    

    

    

  


W dniu 27 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Sielcu odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.

W uroczystościach udział wzięli: Pan Stefan Prokop Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego, Pan Piotr Janiuk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sielec, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej, którą przygotowały pod opieką wychowawczyni Pani Eweliny Trubacz.

Następnie pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki i dbać o dobre imię szkoły.

Po ślubowaniu głos zabrał dyrektor szkoły, który z okazji uroczystego przyjęcia w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Sielcu złożył pierwszoklasistom życzenia, aby pobyt w szkole był najpiękniejszą przygodą pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania.

Następnie głos zabrała Pani Agnieszka Raczyńska, która życzyła uczniom samych bardzo dobrych ocen i oby obowiązek chodzenia do szkoły spełniany był z przyjemnością. W dalszej części spotkania Prezes wraz z Panem Stefanem Prokopem wręczyli pierwszoklasistom drobne upominki.

Prezenty wręczyła również Przewodnicząca Rady Rodziców Jolanta Harmata oraz uczniowie klas starszych.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Sielcu zostali:

   - Zuzanna Bańka
   - Urszula Kulik
   - Maja Beata Pawlak
   - Anna Popielnicka
   - Łucja Maria Wesołowska
   - Kacper Karol Jakubczuk
   - Konrad Kozłowski
   - Filip Malinowski
   - Szymon Mróz
   - Przemysław Żukowski  


Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, a czas, który spędzą w szkole był miły i radosny oraz owocny w wiedzę.


          

  oprac. Agnieszka Raczyńska


Strona główna