Strona główna     O nas     Władze     Statut     Pobierza     Archiwum     Kontakt

  

Witamy na naszej stronie internetowej!

 

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością

Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego.

Znajdziecie Państwo tutaj niezbędne informacje o funkcjonowaniu systemu oświaty na terenie Gminy Leśniowice oraz o aktualnie podejmowanych działaniach mających na celu realizację celów statutowych naszego Stowarzyszenia.

 

Linki
Szkoły prowadzone przez Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo - Samorządowe

Szkoła Podstawowa w Rakołupach
Szkoła Podstawowa w Teresinie
Szkoła Podstawowa w Sielcu
Szkoła Podstawowa w Leśniowicach
Publiczne Gimnazjum w Sielcu

Modernizacja oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych


AKTUALNOŚCI I OGŁOSZENIA

Publikacja „W kręgu obrzędów i zwyczajów gminy Leśniowice”


Publikacja „W kręgu obrzędów i zwyczajów gminy Leśniowice” powstała dzięki pozyskanej dotacji finansowej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2007 – 2013 na zadanie „Kultywowanie tradycji i zwyczajów na terenie gminy Leśniowice”.


czytaj dalej >>>

Jasełka w szkołach


W dniach 15 - 19 grudnia 2014 r. jak co roku, zgodnie z tradycją we wszystkich szkołach na terenie gminy Leśniowice odbyły się jasełka.


czytaj dalej >>>

Ślubowanie klasy pierwszej w SP Teresin


W dniu 31 października 2014 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>

Ślubowanie klasy pierwszej w SP Leśniowice


W dniu 30 października 2014 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>

Ślubowanie klasy pierwszej w SP Rakołupy


W dniu 28 października 2014 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>

Ślubowanie klasy pierwszej w SP Sielec


W dniu 24 października 2014 r. w Szkole Podstawowej w Sielcu odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>

Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego


W dniu 29 września 2014 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego.


czytaj dalej >>>

Walne Zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego


W dniu 3 września 2014 r. odbyło się Walne Zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego.


czytaj dalej >>>

Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego


W dniu 1 września 2014 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego.


czytaj dalej >>>

Gminne Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015


W dniu 1 września 2014 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu  prowadzonej przez Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo-Samorządowe odbyło się Gminne Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015.


czytaj dalej >>>

Narada z dyrektorami szkół


W dniu 26 sierpnia 2014 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjum zorganizowana przez Panią Agnieszkę Raczyńską Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego i Pana Wiesława Radzięciaka Wójta Gminy Leśniowice.


czytaj dalej >>>

Kultywowanie tradycji i zwyczajów na terenie Gminy Leśniowice - Obrzędy i zwyczaje podczas uroczystości Święta Plonów


W dniu 17 sierpnia 2014 r. na stadionie sportowym w Leśniowicach odbyła się impreza pn. „Kultywowanie tradycji i zwyczajów na terenie Gminy Leśniowice - Obrzędy i zwyczaje podczas uroczystości Święta Plonów”.


czytaj dalej >>>

Letni wypoczynek


W dniach 5 - 11 lipca 2014 r. chętne dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy biorą udział w koloni w miejscowości Murzasichle zorganizowanej przez Szkołę Podstawową w Sielcu. 


czytaj dalej >>>

Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014


W dniu 27 czerwca 2014 r. w Szkole Podstawowej w Sielcu odbyło się Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014.


czytaj dalej >>>

Narada z dyrektorami szkół


W dniu 23 czerwca 2014 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjum zorganizowana przez Panią Agnieszkę Raczyńską Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego i Pana Wiesława Radzięciaka Wójta Gminy Leśniowice.


czytaj dalej >>>

„Kultywowanie Tradycji i Zwyczajów na terenie Gminy Leśniowice - Obrzędy i Zwyczaje podczas uroczystości Zielonych Świątek”


W dniu 8 czerwca 2014 r. na stadionie sportowym w Leśniowicach odbyła się uroczystość pn. „Kultywowanie Tradycji i Zwyczajów na terenie Gminy Leśniowice - Obrzędy i Zwyczaje podczas uroczystości Zielonych Świątek”.


czytaj dalej >>>

Dzień Rodziny w SP Sielec


W dniu 1 czerwca 2014 r. Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy, Pan Stanisław Drogomirecki Przewodniczący Rady Gminy oraz Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego uczestniczyli w uroczystościach z okazji Dnia Rodziny w Szkole Podstawowej w Sielcu.


czytaj dalej >>>

Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego


W dniu 28 marca 2014 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego.


czytaj dalej >>>

6 - latki w szkołach


W dniu 7 marca 2014 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się spotkanie na temat przygotowania placówek oświatowych na przyjęcie 6-latków do szkoły.


czytaj dalej >>>

Zebrania z rodzicami uczniów klas VI


W dniach 3, 5 i 6 marca 2014 r. w szkołach podstawowych na terenie gminy Leśniowice odbyły się zebrania z rodzicami uczniów klas VI.


czytaj dalej >>>

Mini miasteczko w SP RakołupyW dniu 3 marca 2014 r. Szkoła Podstawowa w Rakołupach otrzymała zestaw znaków drogowych tworzących mini miasteczko ruchu drogowego.

czytaj dalej >>>

Narada z dyrektorami szkół z terenu gminy LeśniowiceW dniu 11 lutego 2014 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjum zorganizowana przez Panią Agnieszkę Raczyńską Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego i Pana Wiesława Radzięciaka Wójta Gminy Leśniowice.

czytaj dalej >>>

Zabawy choinkoweTradycyjnie początek nowego roku to czas na "wielki szkolny bal". Tak też się stało się w szkołach podstawowych na terenie gminy Leśniowice, gdzie w styczniu br. odbyły się zabawy choinkowe.

czytaj dalej >>>