Strona główna     O nas     Władze     Statut     Pobierza     Archiwum     Kontakt

  

Witamy na naszej stronie internetowej!

 

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością

Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego.

Znajdziecie Państwo tutaj niezbędne informacje o funkcjonowaniu systemu oświaty na terenie Gminy Leśniowice oraz o aktualnie podejmowanych działaniach mających na celu realizację celów statutowych naszego Stowarzyszenia.

 

Linki
Szkoły prowadzone przez Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo - Samorządowe

Szkoła Podstawowa w Rakołupach
Szkoła Podstawowa w Teresinie
Szkoła Podstawowa w Sielcu
Szkoła Podstawowa w Leśniowicach
Publiczne Gimnazjum w Sielcu

Modernizacja oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych


AKTUALNOŚCI I OGŁOSZENIA

Uroczyste spotkania opłatkowe w szkołachW dniach 19 i 20 grudnia 2013 r. w szkołach odbyły się uroczyste spotkania opłatkowe. Spotkania te stały się już tradycją szkół i okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku.

czytaj dalej >>>

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznejW dniu 26 listopada 2013 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyło się szkolenie dla 15 nauczycieli ze szkół z terenu Gminy Leśniowice, z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.


czytaj dalej >>>

Ślubowanie klasy I w SP TeresinW dniu 30 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>

Ślubowanie klasy I w SP RakołupyW dniu 30 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>

Ślubowanie klasy I w SP SielecW dniu 25 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Sielcu odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>

Ślubowanie klasy I w SP LeśniowiceW dniu 23 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>

Szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji NarodowejW dniu 14 października 2013 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.


czytaj dalej >>>

Gminny Dzień Edukacji Narodowej połączony ze Świętem Pieczonego ZiemniakaW dniu 11 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej połączony ze Świętem Pieczonego Ziemniaka.


czytaj dalej >>>

Narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjumW dniu 10 października 2013 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego.


czytaj dalej >>>

Narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjumW dniu 7 października 2013 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjum zorganizowana przez Panią Agnieszkę Raczyńską Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego.


czytaj dalej >>>

Narada z dyrektorami szkół z terenu gminy LesniowiceW dniu 5 września 2013 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjum.


czytaj dalej >>>


Gminne Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014W dniu 2 września 2013 r. rozpoczęły pracę cztery szkoły podstawowe prowadzone przez Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo – Samorządowe tj. Szkoła Podstawowa w Rakołupach, Teresienie, Sielcu oraz w Leśniowicach, a także I i II klasy Publicznego Gimnazjum w Sielcu.


czytaj dalej >>>


Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2012/2013W dniu 28 czerwca 2013 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się uroczyste Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2012/2013.


czytaj dalej >>>


Walne Zebranie Sprawozdawcze Leśniowskiego  Stowarzyszenia Oświatowo – SamorządowegoW dniu 21 czerwca 2013 r. w Leśniowicach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo  – Samorządowego.


czytaj dalej >>>


Wyróżnienia w Konkursie plastycznym „Łowiectwo w rysunku”Dzień 15 czerwca 2013 r. na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie podczas organizowanego „Pikniku Myśliwskiego” z okazji 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego odbył się finał VII Konkursu plastycznego pod hasłem „Łowiectwo w rysunku”.


czytaj dalej >>>


Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – SamorządowegoW dniu 7 czerwca 2013 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego.


czytaj dalej >>>


Dzień Patrona w Szkole Podstawowej w RakołupachDzień 20 maja 2013 r. był szczególny dla całej społeczności Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Rakołupach, która obchodziła Dzień Patrona Szkoły.


czytaj dalej >>>


Mamy Laureatki!

W dniu 17 maja 2013 r. odbył się wielki finał czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu literacko – plastycznego „Bazgroł”, pod honorowym patronatem Pani Anny Komorowskiej.


czytaj dalej >>>


Dzień Otwarty połączony z Dniem Teatru AntycznegoW dniu 16 kwietnia 2013 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbył się Dzień Otwarty połączony z Dniem Teatru Antycznego.


czytaj dalej >>>


Gminne Święto Kobiet


W dniu 8 marca 2013 r. odbyło się Gminne Święto Kobiet. Organizatorami uroczystości byli: Wójt Gminy Leśniowice, Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo – Samorządowe oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach.


czytaj dalej >>>


OGŁOSZENIE


Zarząd Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego w Leśniowicach
w związku z zamiarem prowadzenia od 1 września 2013 r. Szkoły Podstawowej w Sielcu,
przyjmuje zapisy chętnych nauczycieli do pracy w Szkole Podstawowej w Sielcu.


czytaj dalej >>>


III Gminny Przegląd Kolęd i PastorałekW dniu 25 stycznia 2013 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbył się III Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.


czytaj dalej >>>