Strona główna     O nas     Władze     Statut     Pobierza     Archiwum     Kontakt

 

Archiwum aktualności - 2012Spotkanie Świąteczno- Noworoczne w RakołupachW dniu 28 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się Spotkanie Świąteczno- Noworoczne.


czytaj dalej >>>


Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego
W dniu 14 grudnia 2012 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego, na którym podjęto uchwały.

czytaj dalej >>>


Walne Zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - SamorządowegoW dniu 14 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się Walne Zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego, podczas którego Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Zarządu przedłożyła Informację z dotychczasowych działań Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego.


czytaj dalej >>>


Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - SamorządowegoW dniu 7 grudnia 2012 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego.


czytaj dalej >>>


Zebranie z Radą RodzicówW dniu 21 listopada 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyło się zebranie z Radą Rodziców, w którym uczestniczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice.


czytaj dalej >>>


Konkurs "Gmina Leśniowice - Moja Mała Ojczyzna"
W dniu 9 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Teresinie odbył się IV gminny konkurs "Gmina Leśniowice - Moja Mała Ojczyzna".


czytaj dalej >>>Ślubowanie klas pierwszejW dniu 31 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>


Ślubowanie klas pierwszejW dniu 30 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


czytaj dalej >>>


"Pisać każdy może"W dniu 19 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyło się podsumowanie VI konkursu literackiego, który po raz drugi odbył się na szczeblu gminnym


czytaj dalej >>>


Dzień Edukacji NarodowejW dniu 15 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.


czytaj dalej >>>Zebranie z rodzicami klas IW dniu 19 września 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyło się zebranie z rodzicami klas I, w którym uczestniczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice oraz Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo- Samorządowego.


czytaj dalej >>>Szkoły ruszyły


W dniu 3 września 2012 r. rozpoczęły pracę szkoły prowadzone przez Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo – Samorządowe tj. Szkoła Podstawowa w Rakołupach, Szkoła Podstawowa w Teresienie oraz Publiczne Gimnazjum w Sielcu.


czytaj dalej >>>


 

Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego

 


W dniu 31 sierpnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego, w którym uczestniczył Wójt Gminy Leśniowice oraz koordynatorzy do zorganizowania  szkół .

czytaj dalej >>>
Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego

 

W dniu 6 sierpnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego.

czytaj dalej >>>


Nabór do Publicznego Gimnazjum w Sielcu na rok szkolny 2012/2013 zakończony
Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo – Samorządowe uprzejmie informuje o zakończonym naborze uczniów do I klas Publicznego Gimnazjum w Sielcu  na rok szkolny 2012/2013 prowadzonych przez Stowarzyszenie.


czytaj dalej >>>Nabór do Publicznego Gimnazjum w Sielcu na rok szkolny 2012/2013
W oparciu o zasady rekrutacji do publicznych szkół województwa lubelskiego na rok szkolny 2012/2013 zatwierdzone przez Lubelskiego Kuratora Oświaty informuję, że w dniach 29 czerwca 2012r - 2 lipca 2012r. w godzinach od 8.00 do 15.00 w Publicznym Gimnazjum w Sielcu przyjmowane będą oryginały świadectw ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach sprawdzianu po klasie szóstej osób, które będą uczęszczały do w/w szkoły od 1 września 2012r.


czytaj dalej >>>


 

Nabór do I klas Gimnazjum na rok szkolny 2012/2013W dniu 24 maja 2012 r. został zatwierdzony Arkusz organizacyjny na rok szkolny 2012/2013 dla klas I Publicznego Gimnazjum w Sielcu prowadzonego przez Stowarzyszenie, złożony przez Koordynatora Gimnazjum Pana Dariusza Olszaka.


czytaj dalej >>>


 

Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego

 W dniu 11 maja 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego.

czytaj dalej >>>


 

Walne Zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - samorządowego
    W dniu 11 maja 2012 r.
w Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się Walne Zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego.


czytaj dalej >>>


 

Zezwolenie na prowadzenie szkół
 W dniu 24 kwietnia 2012 r. Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowe informuje, że otrzymało zgodę Wójta Gminy Leśniowice na prowadzenie wszystkich szkół na terenie gminy Leśniowice.


czytaj dalej >>>


 

Spotkanie z mieszkańcami gminy
 


W dniu 24 kwietnia 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyło się spotkanie mieszkańców gminy oraz rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Sielcu i Publicznego Gimnazjum w Sielcu

czytaj dalej >>> 

Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego

 

W dniu 23 kwietnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego.

czytaj dalej >>>


Strona główna

Góra strony

 

Spotkanie z rodzicami uczniów gimnazjum

 

W dniu 3 kwietnia 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów uczęszczających obecnie do pierwszych i drugich klas Publicznego Gimnazjum w Sielcu.

czytaj dalej >>>

 

 

Spotkanie z rodzicami uczniów klas VI

 

W dniu 2 kwietnia 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów uczęszczających obecnie do klas VI szkół podstawowych dotyczące funkcjonowania gimnazjum od 1 września, w którym uczestniczyli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pan Stanisław Drogomirecki Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego.

czytaj dalej >>>

 

 

Konsultacje z rodzicami

 

W dniu 30 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyły się konsultacje z rodzicami w sprawie zorganizowania Szkoły Podstawowej w Leśniowicach prowadzonej przez Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo-Samorządowe.

czytaj dalej >>>

 

 

Walne Zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego

 

W dniu 1 marca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się Walne Zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego. Zebranie otworzył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice – Przewodniczący Zebrania, który przestawił porządek spotkania.

czytaj dalej >>>

 

Strona główna

Góra strony